Berat Çivi Tel ve Metal Sanayi Tic. A.Ş. çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanmak suretiyle sunduğu hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmayı hedeflemektedir. Sektöre yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmayı hedefleyen firmamız toplumun değerlerine ve menfaatlerine, maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmeye; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına büyük önem vermektedir.


1994 yılında çivi üretimi ile faaliyete geçen şirketimiz her geçen gün kendisini daha fazla geliştirerek bugün ki üretim kapasitesine ulaşmıştır. Şu anda toplam aylık kapasitesi 1.000.000 Kg/ay olan fabrikamızda başlıca ürünlerimiz şunlardır;

Çivi, Çelik Çivi, Yağlı Balya Teli, İnşaat Teli, Takviye Teli, Çubuk Tel, Saman teli, Cıvatalık teller, Parlak teller, Her ebatta soğuk çelikmiş Tel, Her ebatta soğuk çelikmiş Tavlanmış Tel, Her ebatta düşük karbon Tel çekimi, Her ebatta yüksek karbon Tel çekimi ve özel üretim tellerdir.

Toplam 2000 m2 kapalı alanda üretim yapan firmamız son teknoloji (High tecnology) elektrikli fırınında tüm tavlama işlemlerini yüksek kalite ile yapmaktadır.

Çağın Gereklerine ayak uydurmayı prensip edinen yönetim anlayışı ile her geçen gün müşterilerimizin desteği ile daha da büyüyüp gelişmek ve müşteri memnuniyetini ilke edinmek prensiplerimiz olmuştur ve bundan sonrada olacaktır..